Proč registrace zde

Budování zpětných odkazů, jinak řečeno linkbuilding, je v konkurenčních oblastech nejdůležitější součást SEO. Správně provedená registrace do katalogů vám umožní získat cenné zpětné odkazy v krátkém čase.

Registrace má účinek pouze při zápisu do významných katalogů

Počet internetových katalogů, do kterých má smysl provést registraci, se stále snižuje. Důvod je prostý: vyhledávače jako Google a Seznam stále víc upřednostňují kvalitní obsah stránek. A hlavním indikátorem kvality vašeho projektu jsou zpětné odkazy z hodnotných webů.

Co se týče katalogů, na českém internetu je jich takových významných pouze několik desítek – příkladem je rozcestník www stránek odkazy.Seznam.cz. Aktuální počet aktivních rozcestníků najdete v ceníku.

Pokud má mít registrace skutečný efekt, musí být provedena do hodnotných katalogů. Tyto rozcestníky stránek jsou však chráněny proti automatickým zápisům. Vložení vašeho webu tak musí proběhnout ručně, včetně přidání různých doplňujících údajů.

Pokud vám někdo nabízí automatickou registraci do stovek katalogů, jedná se o podvodníka. Taková služba nejenže nebude mít požadovaný efekt, ale zároveň může znamenat i penalizaci a úplné vyřazení z výsledků vyhledávání. Více informací najdete v článku 7 nejhorších „SEO služeb“ pro váš nový web.

Zaměřte se na fungující propagaci

Jako SEO konzultant vám mohu garantovat ruční zápis vašeho webu do hlavních českých katalogů. Dbám na pečlivé vložení různých verzí registračních textů a jiné dílčí součásti propagace. Jako jistotu kvalitního provedení snímám screeny vyplněných katalogových formulářů, které vám zašlu po dokončení služby.

Neprovádím automatické zápisy. Kvalitu provedení budete moci posoudit ze zaslaných materiálů. Kromě registrací můžete využít i dalších služeb pro propagaci webu.

S objednávkou registrace do katalogů automaticky získáte 10% slevu na související linkbuilding a nákup balíčků zpětných odkazů.

Garance kvalitního provedení

Zajistím vám kvalitní zpětné odkazy. Ty jsou spolu se samotným obsahem stránek rozhodujícím faktorem pro umístění ve vyhledávačích.

Pokud budete mít kvalitní odkazový profil, dosáhnete lepších pozic než vaše konkurence.

Další výhody služeb

Spolu s ručním vložením a tvorbou screenshotů získáte také:

  • Návrh více verzí registračních textů
  • Rotování registračních textů
  • Zdarma 15-20 katalogů navíc
  • VIP odkazy v partnerských katalozích
  • Zdarma vložení grafických prvků do rozcestníků stránek
  • 10% sleva při objednání dalšího linkbuildingu

Pro účinnou propagaci vašeho webu mám potřebné vzdělání a znalosti, které průběžně doplňuji:


Certifikát – školení e-mailingu

Certifikát – http://blog.mefistofeles.cz/wp-content/uploads/2013/04/analyzaklicovychslov.png

Certifikát – SEO v průběhu roku 2012

Školení SEO

Školení SEO

Školení SEO

Školení analýzy odkazového profilu

Certifikát – webinář realizace projektu

Certifikát – webinář linkbuildingu